See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Lokalförsörjning
Beskrivning: Lokalförsörjningsenheten på Kungsbacka kommun har behov av en konsultorganisation bestående av strategiska och operativa resurser som stöttar upp kommunens verksamhet inom lokalplanering.
Intern identifierare: 2023-00163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del