2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elförsörjning till Länsstyrelsen i Södermanland län
Beskrivning: Länsstyrelsen genomför en upphandling av elförsörjning. Länsstyrelsen har representations- och kontorslokaler i centrala Nyköping och på Stendörren/ Naturum och elektriska anläggningar i ett antal naturreservat.
Intern identifierare: 395-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65300000 Eldistribution och tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000