2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal VA-anläggningsarbeten
Beskrivning: Ramavtal VA-anläggningsarbeten
Intern identifierare: LIM 2024-34
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45232150 Arbeten för vattenledningar, 45232411 Anläggningsarbeten för spillvattenledning, 45233330 Grundläggning av gator, 45332200 VA-arbeten, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: VA-anläggningsarbeten