2. Förfarande
Förfarande
Titel: C4 Energi - försäkringsupphandling EGendom och Avbrott
Beskrivning: C4 Energi AB inbjuder härmed intresserade leverantörer att inkomma med anbud i rubricerad upphandling. Upphandlingen sker med Marsh AB som försäkringsförmedlare.
Intern identifierare: 26/1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65000000 El-, vatten- och energiverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000