210158-2020 - ResultatSverige-Lidingö: Mobila byggnader och modulbyggnader
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggbodar till Käppalaförbundet
Referensnummer: KF2019-290
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Käppalaförbundet planerar att köpa in ett antal byggbodar för kommande projekt. Se förfrågningsunderlaget för detaljer.
Välkomna med era anbud.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen