210193-2023 - KonkurrensutsättningSverige-Uppsala: Catering
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Catering Campus Gotland
Referensnummer: UH 2023/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Catering till Campus Gotland, Uppsala universitet.
Upphandlingen syftar till att täcka Campus Gotlands behov av cateringtjänster så som fika, smörgåsar och bufféer.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 2 200 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas för högsta antal delkontrakt: 3
Högsta antal delkontrakt som kan tilldelas en anbudsgivare: 3
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3