210203-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hjullastare – Hjullastare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHjullastare
Beskrivning1st Hjullastare Fritt levererat till Luleå hamn
Intern identifierareKLF 2025/392.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHjullastare