See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Ramavtalet omfattar Tryckeritjänster inkl. portal/webbaserat beställningsgränssnitt med mallar för tryck av offsettryck i större upplagor, digitalprint: kontorstryck, enklare trycksaker samt storformat och mässmaterial på olika material.
Intern identifierare: KS 2024/00187
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000