2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specifik upphandling Projektledare konsolidering RIS/PACS Tiohundra
Beskrivning: Tiohundra söker en projektledare för arbetet att konsolidera/migrera in i Danderyd sjukhus miljö.
Intern identifierare: 2512-2394
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000