210314-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Manskapsvagn på hjul
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelManskapsvagn på hjul
BeskrivningManskapsvagnar på hjul till Centralförrådet Samhällsbyggnad Skellefteå kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110123:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34200000 Karosser, släp- eller påhängsvagnar, 34223000 Släp- och påhängsvagnar, 34223400 Släp- och påhängsvagnar av husvagnstyp, 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader, 34223100 Påhängsvagnar