2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning inom FMV provplats samt provområde i Vidsel
Beskrivning: Upphandling av vinterväghållning inom FMV provplats samt provområde i Vidsel inom Älvsbyns kommun.
Intern identifierare: 2094/2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Vinterväghållning inom FMV provplats samt provomr.