2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS Konsultjänster inom restaurering av akvatiska miljöer
Beskrivning: Länsstyrelsen Östergötland med org. nr. 202100-2270, nedan kallad Länsstyrelsen, inbjuder er härmed att inkomma med ansökan i syfte att ingå i ett dynamiskt inköpssystem, nedan även kallat DIS gällande restaurering av akvatiska miljöer.
Intern identifierare: 584-6126-25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster, 98360000 Marina tjänster, 98361000 Marinakvatiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000