2. Förfarande
Förfarande
Titel: Meddelande om frivillig förhandsinsyn - Drift- och nyttjanderätt av digitala lås
Beskrivning: Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Intern identifierare: KS/2025:193
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44521120 Elektroniskt säkerhetslås
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000