Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandskyddsmaterial, brandredskap och service
Referensnummer: 21RS4454
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50413200 Reparation och underhåll av utrustning och anordningar för brandbekämpning
II.1.4.
Kort beskrivning
Brandskyddsmaterial, brandredskap och service. Utrustning och löpande underhåll och kontroll.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning, 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 45343000 Installation av brandskydd
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen