See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledarskapsutveckling
Beskrivning: KI avser att upphandla ett organisationsövergripande ramavtal för ledarskapsutveckling. Vänligen se upphandlingsunderlag för mer information.
Intern identifierare: 2-4621/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000