210483-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Projekt Slussen SN986 Bussterminal Byggservice
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Entreprenad SN986 Byggservice är den entreprenad som skall ansvara för att Delområde Bergs arbetsställen skall fungera och tillse att sidoentreprenörer har erforderliga hjälpmedel