2. Förfarande
Förfarande
Titel: Armbandsur
Beskrivning: Uppdraget avser successiva leveranser av minnesgåva vid jubileum i form av armbandsur med 18K guldboett.
Intern identifierare: KS2024/0712
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18500000 Smycken, klockor o. d.
Ytterligare klassificering (cpv): 19160000 Klockarmband
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000