210493-2026 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Boknings- och bidragssystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBoknings- och bidragssystem
BeskrivningGislaveds kommun avser att upphandla boknings och bidragssystem.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121947:Lot:1