210513-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Kinna: Reparation och underhåll av värmeverk
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbyte av roster på Fastbränslepanna 2
Referensnummer: 18/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45259300 Reparation och underhåll av värmeverk
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbyte av roster på Fastbränslepanna 2.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42100000 Maskiner för produktion och användning av mekanisk energi, 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen