210515-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogstjänster – Naturvård & Kulturmiljövård
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNaturvård & Kulturmiljövård
BeskrivningUpphandlingen avser natur- och kulturmiljövård i Upplands Väsby kommun.
Intern identifierareKSTFU/2025:56
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 03322300 Hästar, 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk, 77231000 Skogsskötsel, 77231100 Skötseltjänster för skogsresurser, 77231300 Skogsförvaltning, 92533000 Tjänster i naturreservat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser naturvård och slåtter inom Upplands Väsby kommun
Intern identifierareNaturvård & Kulturmiljövård