210528-2026 - Resultat
Sverige – Teknisk provning – VVS-konsult - Kontroll och Besiktning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVVS-konsult - Kontroll och Besiktning
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att säkerställa beställarens behov av tekniska konsulttjänster inom område VVS-konsult Kontroll och Besiktning.
Intern identifierare25/60
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71632000 Teknisk provning
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 71632100 Ventilkontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000