Upphandlingen avser köp av tjänst att utveckla och förvalta en ny hemsida, nya vl.se, som är en viktig informationskanal till resenärer och blivande kunder inom kollektivt resande i enlighet med vad som beskrivs i förfrågningsunderlaget.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72212222 Programvaruutvecklingstjänster för webbservrar, 72250000 System- och stödtjänster, 72417000 Internetdomännamn
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Aktuell upphandling