2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cykelservice och däckbyte av Örebro kommuns cyklar
Beskrivning: Cykelservice och däckbyte av Örebro kommuns cyklar
Intern identifierare: Tos 165/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000