2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kärl och uppdrag utställning av kärl
Beskrivning: Kärl och uppdrag utställning av kärl
Intern identifierare: 25/8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000