See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1290 Säsongsväghållning Södertälje Hamn
Beskrivning: Säsongsväghållning som innefattar vinterunderhåll, halkbekämpning och sandupptagning inom Södertäljehamns område. Avrop kan även ske gällande renhållning av svarta ytor inom Södertäljehamns område.
Intern identifierare: 24/120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 34143000 Fordon för vinterväghållning, 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000