210709-2022 - ÄndringSverige-Halmstad: Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll av plattvärmeväxlare
Referensnummer: HEM 2022/00094
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Akut avhjälpande, uppskjutet avhjälpande samt förebyggande underhåll samt reparationer avseende 24 plattvärmeväxlare.