Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagsleasing av lätta lastbilar
Referensnummer: 21/11
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser företagsleasing av olika varianter av lätta lastbilar med en leverantör inklusive bland annat service, underhåll, däckhantering, assistans och reparation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34130000 Motorfordon för godstransport, 34133000 Ledade lastbilar, 66114000 Finansiell leasing
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen