210738-2024 - Resultat
Sverige – Betongplattor – Busshållsplatskantstöd med plattor
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBusshållsplatskantstöd med plattor
BeskrivningUpphandlingen omfattar kommunens behov av busshållsplatsstöd med plattor.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44114250 Betongplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelBusshållsplatsstöd med plattor
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93334:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial, 44114200 Betongvaror