2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av särskilt boende för äldre i successiv upptrappning
Beskrivning: Upphandling av särskilt boende för äldre i successiv upptrappning
Intern identifierare: SN-2025/85
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Annonserat förfarande enligt kapitel 19 LOU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård, 85100000 Hälsovårdstjänster, 85311000 Social omsorg med inkvartering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000