See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elevdatabas
Beskrivning: Elevadministrativt system
Intern identifierare: 22/35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörskvalificering
Beskrivning: Molntjänst av elevadministrativt system
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: Molnbaserat elevadministrativt system