2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal ventilationsarbeten
Beskrivning: Ventilationsarbeten inom vallonbygdens fastighetsbestånd
Intern identifierare: DNR 26.01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000