2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalanpassning gemensamt kommunhus
Beskrivning: Upphandling av entreprenör för lokalanpassning av ett gemensamt kommunhus i samverkan.
Intern identifierare: UPVH/2024:18
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45213150 Byggnation av kontorsbyggnad, 45215222 Byggnation av kommunalhus, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lokalanpassning gemensamt kommunhus