210784-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse företags- och övriga tjänster – Platsannonseringstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlatsannonseringstjänster
BeskrivningÅklagarmyndigheten avser att upphandla ramavtal för platsannonsering på digitala kanaler i enlighet med förutsättningarna angivna i upphandlingsdokumenten
Intern identifierareÅM2024-965
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandling av Platsannonseringstjänster