See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratory rodent bedding material
Beskrivning: Delivery, transport and handling of bedding material in big bags to facility for rodents.
Intern identifierare: LiU-2023-04007
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03417100 Sågspån
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: General Requirements