IT-tjänst - Underhåll, utveckling och Supportavtal UUS för verksamhetssystemet Medspeech
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen