Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning, 72300000 Datatjänster, 72400000 Internettjänster, 72500000 Datortjänster, 72600000 Datorstöd och rådgivningstjänster
Leveransplats
Postadress: Framtidsvägen 14, 352 22 Växjö
Ort: Växjö
Postnummer: 352 22