210933-2019 - ÄndringSverige-Malmö: Låssmedstjänster
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås och låstjänster
Referensnummer: STK-2018-497
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser material som lås med tillbehör, låsmaterial, elektriska lås, kortläsare, automatiska dörrstängare, dörrstängare. Tjänster som till exempel installation, reparation och service av ovanstående material, nyckeltillverkning och omläggning av cylindrar, låssystem, låsöppning.