Huvudsaklig CPV-kod 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Elinstallationsarbete i projektform. Ramavtal, avrop sker genom förnyad konkurrensutsättning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45315100 Eltekniska installationer, 45317000 Övriga elinstallationsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen