Huvudsaklig verksamhet Produktion, transport och distribution av gas och värme
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal konsulttjänster Produktingenjör
Referensnummer: 20-0040
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71300000 Ingenjörstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Med denna upphandling avser beställaren att sluta ramavtal med ett bemanningsföretag för att täcka tillfälliga behov av personalförstärkning av produktingenjörer inom GE-koncernen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71244000 Kostnadsberäkning, kostnadsövervakning, 71410000 Stadsplanering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen