2. Förfarande
Förfarande
Titel: Internrevision
Beskrivning: Ramavtalet omfattar följande konsulttjänster inom revision- och granskning för Internrevision. Med det avses granskning av, men är inte begränsat till, följande typer av tjänster: -Granskning av intern styrning och kontroll -Compliance och riskkontroll -Granskning av operativa och strategiska risker som berör organisationens verksamhet.
Intern identifierare: 23/59
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del