Denna upphandling gäller rekryteringsstöd till chefer inom kommunkoncernen. Rekryteringsstödet omfattar hel eller delar av rekryteringsprocessen. Rekryteringsuppdraget är avgränsat i fyra anbudsområden - rekryteringsadministrativt stöd, medarbetare, volymrekrytering samt chef och specialist.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Anbudsområde Rekryteringsadministrativt stöd
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde Rekrytering av medarbetare
Del nr: 2
Anbudsområde Rekrytering av volym
Del nr: 3
Anbudsområde Rekrytering av chef och specialist
Del nr: 4