Text som ska rättas i ursprungsmeddelandet
Avsnitt nummer: II.1.4
Plats där texten ska ändras:
Kort beskrivning
I stället för:
Upphandlingen avser entreprenadtjänster inom områdena el-, styr-, och kommunikation till Sundsvall Vatten, Timrå Vatten och Nordanstig Vatten.
2. Installation högspänning
Ska det stå: