211192-2023 - ÄndringSverige-Lerum: Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck, hjulskifte och däckförvaring
Referensnummer: SBN23.331
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
II.1.4.
Kort beskrivning
Lerums kommun bjuder in till anbudsgivning angående upphandlingen däck, hjulskifte och däckförvaring.