211240-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Underhåll och säkerhetsteknisk service Rättspsykiatriska regionkliniken
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUnderhåll och säkerhetsteknisk service Rättspsykiatriska regionkliniken
BeskrivningUpphandlingen omfattar Teknisk service säkerhet till rättspsykiatriska regionkliniken i Region Kronoberg. Anbudsgivaren ska leverera en tjänst i form av systematisk service, installation, underhåll och uppgradering av den befintliga tekniska utrustningen samt viss utökning vid behov, inklusive inköp av erforderlig hårdvara.
Intern identifierare26RS448
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelAnsökansinbjudan
BeskrivningEnligt underlag
Intern identifierare1884697-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelRamavtal
Intern identifierare1887801-1
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKrav på anbudsansökande
Intern identifierare1884699-2