See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Jordbrukstraktor och Slåttermaskin
Beskrivning: Införskaffande av en (1st) fabriksny jordbrukstraktor och en (1st) fabriksny slåttermaskin till Grans. Viktigt att tänka på. Har ni synpunkter på otydlighet i upphandlingsdokumenten ställ frågor under frågor & svar funktionen i tid.
Intern identifierare: 25INK046
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Införskaffande av en (1st) fabriksny jordbrukstraktor och en (1st) fabriksny slåttermaskin till Grans.
Intern identifierare: 1792247-0
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1813652-1