Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Resebyråtjänster
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Totalförsvarets forskningsinstitut, FOI, avser att handla upp en affärsresebyrå under 2023. Som en del i förarbetet vänder vi oss till marknaden för att få svar på ett antal frågor kopplade till resebyråtjänster, självbokning och säkerhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI Resebyråtjänster