Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingscenter i samarbete med Linköpings kommun inbjuder till anbudsgivning avseende Teknikertjänster inom fastighetsnätverk m.m.
Leverantörens tekniker ska kunna utföra installationer, underhåll och felsökning inom följande områden:
2. WiFi