2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för preparering och färgning av cervixcytologiska prover
Beskrivning: Utrustning för preparering och färgning av cervixcytologiska prover inklusive maskinbundna reagenser- och förbrukningsmateriel
Intern identifierare: UPPH2026-00069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Utrustning för preparering och färgning av cervixcytologiska prover inklusive maskinbundna reagenser- och förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: 1865777-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Utrustning för preparering och färgning av cervixcytologiska prover inklusive maskinbundna reagenser-och förbrukningsmaterial
Intern identifierare: 1865778-1
Huvudklassificering (cpv): 24900000 Finkemikalier och andra kemikalier