211456-2025 - Resultat
Sverige – Personalutveckling – Organisationskonsulter specialiserade på processkonsultativ facilitering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelOrganisationskonsulter specialiserade på processkonsultativ facilitering
BeskrivningOrganisationskonsulter specialiserade på processkonsultativ facilitering
Intern identifierareLNU-2024/4850
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79633000 Personalutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000