211483-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Blod- och vätskevärmare – Vätskevärmare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVätskevärmare
BeskrivningDenna upphandling avser vätskevärmare enligt beskrivning i upphandlingsdokumenten.
Intern identifierareHSN 2026/386
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33186200 Blod- och vätskevärmare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000